Teenused

Elementmajade paigaldus

Puitkarkass elementmajade paigaldus on meie põhitegevus. Meie meeskond koosneb pikaajalise kogemusega spetsialistidest. Omame kogemust Islandist Šveitsini, kus oleme kokku puutunud erinevate ekstreemsete tingimuste ja keerukate projektidega. Rahulolev klient, ettenägematute olukordade kiire lahendamine, tähtaegne töö ja kvaliteetne lõpptulemus on põhilised kriteeriumid, milles enda töös lähtume. Meie partneriteks on Eesti juhtivad majatootjad.

Puitkarkass hooned

Puidul ja puitkarkass hoonetel on mitmeid eeliseid võrreldes muude ehitusmaterjalidega. Me pakume erinevaid lahendusi väga laias valikus hoontele. Kuurid, abihooned, garaažid, elamud või ridamajad. Lähtuvalt iga kliendi vajadustest leiame optimaalseima lahenduse. Vaata inspiratsiooniks meie tehtud töid.

Üldehitus

Vundamendid, kandekonstuktsioonid, katused, siseviimistlus. Saaremaal pakume enda klientidele laias valikus ehitusteenust.

Monieri kivikatused

Oleme Monieri ametlik paigaldaja Saaremaal. Koolitatud ja kogemustega meistrite käe all valminud kivikatus kestab põlvest-põlve. Vaata lisainfot www.monier.ee ja küsi meilt pakkumist.

Omanikujärelvalve

Vajadusel anname nõu, esindame tellija huve ja kontrollime ehitaja tööd. Kindlasti võta meiega ühendust, kui vajad professionaalset partnerit. Erilist ekspertiisi omame kõige puiduga seonduva puhul, nii puitarkass hoonete, elementmajade, kui ka katuste puhul. Omanikujärelvalve tegevusluba nr EEO004064

Tekkis huvi! Võta meiega ühendust ning leiame parima lahenduse just sulle.

Close Menu